Konsultatsioon kliinikus ja/või online

Hind 48/60/67/115 €

Varuge palun esmase konsultatsiooniks kliinikus tund aega. Tihtipeale on nahamured kroonilised ja põhjalikust anamneesist (andmed looma ja haiguse kohta) on palju abi. Kui olete selle probleemiga juba arsti(de) juures käinud, võtke kindlasti kaasa (või paluge arsti mulle saata) kõik teadaolevad andmed haiguse kulu ning eelneva ravi kohta. Peale anamneesi võtmist toimub põhjalik ülevaatus ja vajadusel ka lisauuringud, mis aitavad jõuda õige diagnoosini.

Esmase konsultatsiooni hind kliinikus on 115 €, kordusvisiit maksab 67 €. Hind ei sisalda lisauuringuid, kuid neid pole iga patsiendi puhul vaja.

Aega konsultatsiooni jaoks saate valida helistades kliiniku registratuuri telefonil 6570310. Kui mingil põhjusel ei saa Te valitud ajal tulla, andke palun sellest meile teada.

Vajadusel saan konsulteerida nahamurega patsiente ka meili kaudu. Enamasti need on loomad, kes on varem minu juures käinud ja nüüd vajavad abi, näiteks raviskeemi muutmisel või dieedi koostamisel. Sel juhul konsultatsiooni hind on 48 euro.

Isegi kui te ei ole varem minu vastuvõtul käinud, saate samuti minu online konsultatsioooni (60 euro), kui saadate põhjalikud andmed/fotod ja oma küsimused meilile sveta_belova@hotmail.com. Vajadusel suhtlen ka teie raviarstiga et arutada lemmiklooma ravivõimalusi.